Książka, na którą czekam!


A dlaczego?
Już Wam tłumaczę.

Jak dobrze wiecie miałam miłą przyjemność czytać pierwszy tom tej wspaniałej historii, którą z całego serca Wam polecałam.
Z niecierpliwością czekałam na koleną część, bo jestem ciekawa dalszych przygód Aubrey i Maxxa. Tym razem czeka Nas 400 stron szczęścia.
Recenzję pierwszego tomu możecie przeczytać tutaj: Twoim śladem .

Opis drugiego tomu, aby rozbudzić Waszą ciekawość zamieszczam poniżej.


Kontynuacja bestselleru „Twoim śladem”.

Nie ważne jak bardzo złamane – serce nie daje o sobie zapomnieć…
Aubrey Duncan zawiodła się na miłości. Co powinna teraz zrobić? Posłuchać serca, które ją zdradziło, czy serca, które podpowiada jej by po prostu odpuścić…?

Uzależnienie prawie pokonało i zniszczyło Maxxa Demelo. Zrujnowało jego życie i jedyną rzecz, na której naprawdę mu zależało – związek z ukochaną dziewczyną.

Pragnął zasłużyć na związek z Aubrey Duncan, nawet jeśli musiałby podjąć się niemożliwego. Dlatego zgłosił się na odwyk. Aubrey straciła wszystko ponieważ poszła za głosem serca. Obiecała, że tym razem będzie myśleć przede wszystkim o sobie, zadba o siebie z dala od Maxxa i jego demonów.
Lecz gdy tylko zacznie działać, Maxx skończy odwyk i pojawi się w życiu Aubrey, chcąc jej udowodnić jak bardzo siebie potrzebują. Chaos wedrze się w ich życie ze zdwojoną siłą.

Trzeba przyznać, że Wydawnictwo YA! rozpieszcza nas z każdą pozycją coraz bardziej.

Po drugiej stronie okładki

2 komentarze:

  1. Ja przez Twoją recenzję czekam z ruszeniem pierwszej części aż już będę miała i drugą książkę :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To przecież możesz już czytać, po Dworze. :P Akurat wyjdzie druga jak skończysz pierwsza :D

      Usuń