Książka, na którą czekam!


Dlaczego na nią czekam?


Też się zastanawiam. Okładka strasznie mnie kusi. Jako fanka Pink Floydów widząc pryzmatowe serce poczułam pragnienie przeczytania tej historii. Ona sama też zapowiada się całkiem nieźle. Poniżej wstawiam dla Was opis, może akurat się przekonacie?
Premera 14 czerwca.

Opis:

Zaryzykować przyszłość, zanurkować w nieznane i zdobyć wymarzoną miłość.

Natalie spędza lato w swoim rodzinnym miasteczku w Kentucky. To ostatnie tak leniwe wakacje przed rozpoczęciem studiów. Dzień za dniem toczy się bez żadnych ciekawych wydarzeń, dopóki dziewczyna nie zacznie obserwować dziwnych rzeczy. Zielone drzwi do jej pokoju nagle stają się czerwone, znika ogród, który rozciągał się obok przedszkola. W miejscu miasteczka znikąd pojawiają się wzgórza. Natalie czuje, że dzieje się coś niepokojącego. Wtedy odwiedzą ją sympatyczna, ale tajemnicza postać, która ostrzega: "masz tylko trzy miesiące, aby go uratować". Następnej nocy Natalie spotyka na boisku szkolnym pięknego chłopca imieniem Beau, a czas i przestrzeń przestają dla niej istnieć. Istnieją tylko Natalie i Beau…

Przepiękna opowieść o słodko-gorzkim końcu dzieciństwa, gdy marzymy nie tylko o naszej przyszłości, lecz także o tysiącach dróg, którymi nie odważyliśmy się podąży.

Laure

Po drugiej stronie okładki

2 komentarze:

 1. Okładka jest bardzo ładna, a opis... sama nie wiem. Jest niezwykle tajemniczy i nie wiadomo czego się spodziewać. Chyba poczekam na jakieś opinie.
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się ciekawie. :)
  Bardzo mnie zaciekawił Twój blog, zostaję na dłużej! :)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie http://nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń