„Reputacja niegrzecznej dziewczyny” - Elle Kennedy


Second chance brzmi dobrze!

Chyba nie muszę nikomu przedstawiać Elle Kennedy. Seria „Off Campus” i „BriarU” są cały czas wspominane w polskich social mediach. „Reputacja niegrzecznej dziewczyny” to drugi tom serii „Avalon Bay”. Czy kolejne pomysły Elle Kennedy warte są zwrócenia uwagi?

Genevieve West wraca do domu na pogrzeb matki. Ma jedno silne postanowienie, którym jest trzymanie się z dala od swojego byłego chłopaka, Evana Hartleya. Ich historia to prawdziwy rollercoaster, a West stara się o tym zapomnieć. Najlepiej, jak najszybciej i jak najmniej boleśnie.
Ale nie sposób nie wpaść na siebie w małym nadmorskim miasteczku, jakim jest Avalon Bay. W chwili, gdy Genevieve widzi Evana, zdaje sobie sprawę, że jest on tak samo niesforny i co gorsza seksowny, jak kiedyś i, że wciąż trudno mu się oprzeć. Tym razem jednak West postanawia pójść inną drogą. Koniec z imprezowaniem. Koniec z głupimi błędami. Koniec z reputacją niegrzecznej dziewczyny. Jej plan to pomóc ojcu w prowadzeniu interesu, którego finansami zajmowała się mama, a potem wyjechać i zająć się swoim życiem.
Tymczasem Evan widzi to inaczej. Jest przekonany, że razem stworzą świetny duet, musi tylko przekonać do tego Genevieve. Co ze złą reputacją? Czy może zniknąć?
I czy druga szansa ma sens? W końcu wchodzenie do tej samej rzeki większości nie przyszło na dobre. Genevieve i Evan są gotowi przekonać się o tym na własnej skórze.

Ależ ta książka była dobra! Seria „Avalon Bay” to powiew świeżości i coś zupełnie z innej kategorii, porównując je do „BriarU”. Tę historię czyta się tak dobrze, że z wielkim żalem zamykałam ją po skończeniu. Chciałabym jeszcze. Choć odrobinę.

Evan i Genevieve to dwie laski dynamitu, które napędzają się wzajemnie.Co już na starcie mówi nam, że akcja nie przestaje maleć i cały czas coś się tutaj dzieje. Nawet, jak wydaje nam się, że robi się spokojnie... nie robi się. Główni bohaterowie są niezwykle plastyczni i charyzmatyczni. Chce się z nimi przeżywać tę historię, a między tą dwójką jest wulkan emocji, który tylko czeka, aby wybuchnąć i miłością zalać wszystko dookoła.

Elle Kennedy w „Reputacji Niegrzecznej Dziewczyny” pokazała świetny romans hate-love, których na rynku choć dużo, to wiele z nich mają mocno rozmazaną granicę między nienawiścią, a miłością, przez co trudno określić je typowymi hate-love. Jakby tego było mało, mamy tutaj też romans drugiej szansy, który tylko dopieszcza całość, a przede wszystkim pokazuje, ze Elle Kennedy wie, jak napisać książkę, która wciągnie w swój świat i sprawi, że będziemy chcieli stać tuż obok bohaterów i kibicować im w odbudowywaniu relacji. Bardzo, ale to bardzo Wam polecam tę lekką i pełną namiętności pozycję!

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com