Więcej książków part 1Nigdy nie robiłam takich wpisów, ale teraz kiedy zawitało do mnie tylu książkowych przystojniaków stwierdziłam, że jednak się skuszę. 

Rano, patrzac jednym okiem na telefon okazało się, że przyszła do mnie paczka o wcale nie tajemniczej zawartości ( a szkoda ) i czeka w kiosku do odebrania. 
Czym prędzej się podniosłam i zaczełam szykować, omijając punkt śniadania. Są rzeczy ważne i ważniejsze. 
Kilka minut później – oto ona! Paczucha wielka jak pudło od butów, a w środku nowiuskie książki.

Siadając po turecku na podłodze i chwytając w dłoń nożyczki, zaczełam otwierać, rozcinać, rozrywać taśmę, aby uwolnić je z kartonu. Długo mi nie zeszło i chwilę później moim oczom ukazało się to.Wyciągając ( i wąchając ) jedną za drugą, na moich ustach pojawiał się coraz wiekszy uśmiech. Kto nie cieszy się z nowych książek!? Mając Simona, Remyego i Hudsona już  całkowicie można stracić rozum. 

Śpieszę wytłumaczyć się z „Niepokornej”. Czytałam ją na czytniku, jednak tak ją polubiłam, że stwierdziłam „ Chce ją mieć na półce”. No to mam. I polecam dalej każdemu kto lubi ciężkie książki. 


Mam co czytać. Nie mówię tutaj o tej dostawie, ale o górach książek w domu. Mimo to, nie jestem w stanie się oprzeć jak widzę tomy, które muszę mieć do pełnej kolekcji na półce. No, bo jak to tak? Posiadać dwa tomy, a trzeciego nie? Szczególnie, że te ostatnie zawsze są pisane od strony męskiego bohatera, którego punkt widzenia chce poznać najbardziej.

A teraz mogę spokojnie iść zrobić śniadanie.


Laure

Po drugiej stronie okładki

4 komentarze:

 1. też lubię wąchać książki, takie zboczenie zawodowe :D ale stosik :D pozdrawiam :)
  wyznaniaczytadloholiczki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy stosik. Czytałam parę książek Alice Clayton i miło je wspominam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Nie dajesz mi spać" to najśmieszniejsza książka jaką czytałam w swoim życiu. Po prostu genialna :D Kolejne tomy już trochę gorsze, ale nadal dobrze się czyta :)
  Życzę Ci przyjemnej lektury!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń