„Mały brudny sekret” - Kendall Ryan


Zapraszam do Zakazanych Pragnień.

Cieszę się, jak dziecko, że wydawnictwo Editio Red postanowiło sięgnąć po Kendall Ryan. W dodatku na tapet wzięli jedną z ciekawszych serii od tej autorki o trójce braci i ich dość dziwnym, aczkolwiek ciekawym interesie.
Drzwi do Zakazanych Pragnień zostały otwarte. Wejdziecie sprawdzić?

Emma Bell jest zadowoloną ze swojej pracy bibliotekarką. Dziewczyna dochodzi do siebie po ciężkim rozstaniu z mężczyzną, który bił ją i wyżywał się na niej. Emma pomału zaczyna odzyskiwać samą siebie sprzed, przyjaciół i rodzinę sprzed związku. Pewnego dnia dziewczyna będąc pochylona nad tomikiem z poezją zauważa mężczyznę, którego mrok i obietnica tajemnicy zwraca jej uwagę. Emma nie łudzi się, że jej spojrzenia zostały zauważone, bo wydaje jej się, że mężczyzna nie jest jej ligą. Nic bardziej mylnego. Gavin Kingsley dostrzegł pannę Bell już dawno, a teraz przychodzi do kafejki tylko po to, aby ją zobaczyć. Pewnego dnia Gavin zostawia wizytówkę w słoju na napiwki, a Emma postanawia nie tylko po nią sięgnąć, ale też pojawić się na miejscu, gdzie Gavin pracuje razem z braćmi.
Choć Kingsley nie zamierza pozwolić, aby Emma zdobyła jego serce, plany mężczyzny biorą w łeb, kiedy jego młodszy brat Cooper postanawia zaproponować mu układ.

„Mały brudny sekret” to historia, która dopiero rozpoczyna opowieść Emmy i Gavina. Nie jest to skończona pozycja, a cliffhanger może podnieść ciśnienie. Zatem już teraz ostrzegam, że czytacie na własną odpowiedzialność ten tom. Z drugiej zaś strony, jak zapytacie mnie „czy poczekałabym na drugi tom?”. Nie. Nie bo, jest to książka która można sobie szybko przypomnieć, a podejrzewam, że wydawnictwo tez nie każe nam zbyt długo czekać na drugą część.

Gavin, Quinn i Cooper Kingsleyowie to bracia, którzy są od siebie zupełnie różni. Quinn jest poważny, ale nie do przesady. Cooper to istna dusza towarzystwa, która przyciąga do siebie kobiety swoim uśmiechem. Gavin zaś, jest niczym skała. Obojętny, twardy, zimny i całkowicie sztywny w kontaktach zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Niemniej jednak to właśnie on zwraca uwagę Emmy, nie zaś Cooper czy Quinn.

Emma to śliczna dziewczyna, która odzyskuje życie po przemocowym związku. Po dłuższym czasie przerwy od mężczyzn ma ochotę w końcu poznać kogoś i spróbować jeszcze raz. Kiedy poznaje Gavina i Coopera, stwierdza że choć Gavin zwrócił jej uwagę pierwszy, to Cooper wydaje się być bardziej sympatyczny. I rzeczywiście tak jest. Cooper szybko staje się jej przyjacielem, mimo krzywej akcji z pocałunkiem. Najmłodszy Kingsley uratuję pannę Bell z opresji nie raz.

„Mały brudny sekret” to jedynie początek świetnej historii, która już na starcie wprowadza tajemnice i sekrety. Bracia Kingsley nie są tym, za kogo się podają, a Emma odkrywa ich ciemne strony zbyt późno, aby wycofać się z tego układu, jaki zbudowali. Co takiego odkryła Bell i dlaczego Gavin nie jest już idealnym mężczyzną? Dowiecie się, kiedy sięgnięcie po tę pozycję!

Po drugiej stronie okładki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz