„Klątwa Bogów. Perswazja.” - Jaymin Eve & Jane Washington


Abklęci po raz drugi.

Wydawnictwo Papierówka nie pozwoliło nam długo czekać na kontynuację braci Abklętych i Willi Knight. W co wpakowała się tym razem rzucająca się w oczy Ziemianka?

Bracia Abklęci zaakceptowali dziewczynę, jako członka ich rodziny. Dziewczyna dalej uczy się odgrodzić swój krzyczący umysł od chłopaków, aby ci nie mogli słyszeć jej myśli, które dość często są nieczyste i skierowane w ich stronę. Kłopoty i niezdarność, które są dla niej chlebem powszednim, czają się tuż za rogiem i końcem końców Willa po raz kolejny wpada w sam środek akcji, której ona jest głównym powodem.
Bracia Abklęci chcąc, nie chcąc ruszają jej na ratunek, ale ta wycieczka otworzy szerzej oczy nie tylko im, ale także Willi. A prawda... będzie boleć.

„Perswazja” to drugi tom cyklu, który jest typowym reverse haremem, jakich w Polsce prawie nie ma. Relacja między braćmi Abklętymi, a Willa jest pełna napięcia i emocji. Bracia konkurują ze sobą, aby zwrócić uwagę dziewczyny, zaś Willa w zasadzie to nie może się zdecydować, którego z nich lubi najbardziej.
Co więcej, jeżeli szukacie w tej książce romansu to póki co go nie znajdziecie. Będzie zaś cała masa napięcia, kuszenia i zabawy w kotka i myszkę.

Willa nadal pozostaje niezmienna. Dziewczyna ma wyjątkowego pecha, wpada w kłopoty do tego stopnia, że tak powinna mieć na imię. Co więcej, podejrzewam, że jeżeli droga byłaby pusta, a na jej środku byłby dół, to Willa właśnie w ten dół by weszła. Tak po prostu.
Bracia dalej są opiekuńczy wobec Willi, ale też władczy i próbują momentami sterować nią, wedle własnego widzimisię. Tutaj jednak jest to w mniejszym stopniu, niż w pierwszym tomie.

Historia idzie do przodu, ponieważ wątek Rau i klątwy zostaje poruszony ponownie, tym razem bardziej szczegółowo. Dowiadujemy się nowych, poniekąd zadziwiających informacji o Rau i samej Willi, ale też poznajemy świat Topii dokładniej, a wraz z nim jego mieszkańców, którzy nie raz pomogą naszym bohaterom.

„Perswazja” to tom, który na pewno spodoba się czytelnikom, którzy po pierwszej części poczuli pustkę i zapragnęli więcej. Autorki prowadzą swoją historię z sensem i konsekwencjami. Dawkują nam informacje i namnażają tajemnice. Wszystko to przykryte jest związkiem Abklętych i Kinght, a ten okazuje się być jedną z trudniejszych relacji, z jaką naszym bohaterom przyszło się spotkać. Jeżeli spodobało Wam się „Oszustwo”, to „Perswazję” wciągniecie nosem i będziecie czekać na trzeci tom.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Papierówka.

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com